KONST / Litografier / Färglitografi 12702098
nr 1270 2098
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Mona Huss Walin (f. 1944), "Höstfröjd", 81/380. Signerad, daterad 2003. Bladets mått: 74x55 cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 20:19:39
22/8 15:12:32